Rybnicki Klub Golfowy

Szanowni państwo!

Jak co roku, wraz z PGA Polska, zapraszamy gorąco wszystkich państwa do udziału w kolejnej VIII już edycji Ogólnopolskiego Dnia Golfa organizowanej w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela).

Impreza odbywać się będzie na naszym świeżo przebudowanym driving range! Między godziną 12-16 będą się odbywały bezpłatne lekcje, na które możecie zabrać bliskich i znajomych, nauczymy Was podstaw swingu, krótkiej gry, puttowania, poznacie zasady i etykietę golfową. Przedstawimy profesjonalny sprzęt golfowy, którym będzie można zagrać. Na koniec sprawdzicie już nabyte umiejętności w konkurencji drużynowej. Wszystko w luźnej i miłej atmosferze.

Jeśli chcą Państwo zarezerwować instruktora dla siebie na konkretną godzinę - prosimy o bezpłatną rezerwacje pod nr 501667567.

Poczują Państwo jak piękny i towarzyski jest ten sport!

Po grze, przy grillu udzielimy Wam wszystkich informacji jak zostać klubowiczem, rozpocząć naukę, zrobic kurs na zieloną kartę. Pomożemy dobrać sprzęt, odpowiemy na wszystkie pytania itp.

Harmonogram dnia golfa:

  • 12.00-16.00 - lekcje gry w golfa będą odbywać się przez cały czas trwania imprezy - podstawy swingu, krótka gra, putting.
  • 13.00 - wręczenie honorowych członkostw
  • 15.00 - konkurencje dla uczestników
  • 16.00 - rozdanie nagród, grill i zakończenie.

Zapraszamy!

Rybnicki Klub Golfowy

Stowarzyszenie Rybnicki Klub Golfowy

ul Cegielniana 20

44-200 Rybnik

strona www: www.rybnikgolf.pl

e-mail: rybnikgolf@gmail.com

Tel.: 501667567