Pola golfowe Kraków

1 min czytania

mężczyzna gra w golfa na polu golfowym

Kraków słynie z wielu atrakcji, które dostępne są dla jego mieszkańców oraz przyjeżdżających tam turystów. Jest to także świetne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek i szukających pola golfowego. Kraków ma również tego typu obiekty w swojej szerokiej ofercie atrakcji! Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, gdzie w Krakowie można grać w golfa.

Pola golfowe w Krakowie i okolicach 

Pola golfowe w Polsce to szeroki wybór obiektów, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni gracze, mogą doskonalić swoje umiejętności. Osoby z Krakowa zainteresowane tym sportem mają do dyspozycji kluby i centra oferujące lekcje i turnieje. Każde z pól oferuje nowoczesne przestrzenie treningowe, pełen asortyment sprzętu golfowego oraz liczne usługi gastronomiczne. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek pola golfowe w Krakowie to idealna okazja do spędzenia wolnego czasu i uprawiania sportu na światowym poziomie.

Royal Kraków Golf & Country Club

Royal Kraków Golf & Country Club to piękny kompleks położony w Ochmanowie, 18 km od centrum Krakowa, między Wieliczką a Niepołomicami. Pole golfowe o długości Par 72 składa się z 43 hektarów malowniczego terenu i oferuje graczom niezapomniane doznania sportowe oraz relaksacyjne. Goście są mile widziani w Domu Klubowym, gdzie można usiąść przy kominku i delektować się filiżanką dobrej kawy. Bar, restauracja, sklep golfowy i szatnie dla graczy to udogodnienia, z których można korzystać bez problemów. Uroki natury dodają tego miejsca magii i stanowią idealne miejsce do uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

  • lokalizacja: Ochmanów 124, 32-003 Podłęże
  • cena: od wtorku do czwartku 130/220 zł, w weekendy 160/260 zł
  • ocena Google: 4,7

Krakow Valley Golf & Country Club

Krakow Valley Golf & Country Club to jedno z najnowocześniejszych miejsc do gry w golfa w południowej Polsce. Położone u stóp Jurajskich Parków Krajobrazowych, oferuje gościom piękne widoki i relaksujące otoczenie. Na miejscu znajduje się nowoczesne zaplecze szkoleniowe, hotel oraz restauracje, które dostarczają graczom doskonałe warunki do treningu, rekreacji oraz organizacji spotkań i imprez. Pole golfowe posiada również duże przestrzenie do treningu, takie jak putting greeny i driving range. Na miejscu można skorzystać z wykwalifikowanego personelu szkolącego, który służy profesjonalnymi poradami dla początkujących i zaawansowanych graczy.

  • lokalizacja: Paczółtowice 328, 32-063 Krzeszowice
  • cena: od poniedziałku do piątku 130/240 zł, w weekendy i święta 180/300 zł, piątki 150/250 zł
  • ocena Google: 4,6

Sprawdź też: Pola golfowe Warszawa.

Jak grać w golfa?

dziengolfa
1 min czytania

Pola golfowe w Polsce 

dziengolfa
3 min czytania